Яндекс.Метрика

×

Ошибка

There was a problem loading image 20May2014_12-08-36pngsch_jpg.jpg

Барви літа вдома

Создано: 27 Апрель 2015 Просмотров: 1109

Скоро літо – пора відпусток і відпочинку. Нас чекають пляжі, гарячий пісок і тепле море. Чого ще можна бажати після суворих вітрів осені, холодів зими і весняного дощу? Тільки сонце, тільки море!

Залишилось купити білети на потяг і зібрати валізи. Але, як це часто буває, не завжди заплановане стає реальністю, і доводиться залишатись на роботі, замінюючи свого напарника, який захворів. Та невже відмовлятися від мрії, моря та сонця? Ні в якому разі! Коли ми не йдемо до моря, нехай море іде до нас!

Розбавте сірі будні яскравими барвами – додайте літні кольори, фарбуючи стіни і стелю. Ми чомусь боїмося використовувати яскраві фарби в інтер’єрі. Одна з причин – щоб не набридло, не втомлювало очі. Але грамотно використані елементи теплої й іноді яскравої фарби лише оживлять приміщення, додадуть сонця. Для того ж ефекту використовуйте теплу підсвітку – тоді і в сіру дощову погоду ефект сонця буде якнайповніший.

До речі, і використаний білет на потяг чи літак можна використовувати як елемент декору – досить повісити його в рамку. А що? Оригінальна прикраса пустої стіни кімнати, яка навіватиме приємні спогади. Не лише ж фотографії в купальнику і водолазній масці мають надихати нас на трудові подвиги заради нової відпустки.

Ми часто задумуємось, яким чином обладнати нам лоджію чи балкон. Знову ж подумайте про свій відпочинок, що вам подобається найбільше – повісьте гамак, поставте крісло-гойдалку, тобто ті елементи, які підсвідомо будуть нагадувати про приємно проведений час і нададуть змогу розслабитися після важкого робочого дня.

А відпустка нікуди не дінеться. Прийде день, і ви з квитками та валізами відправитесь в заповідний куточок, де зможете забути і про холодні дощі, і тяжку працю.

 

Случайные статьи
IMAGE
Все ли гениальное просто?
Театр начинается с вешалки. Всякое кафе или ресторан тоже. Ведь главное действо...
IMAGE
Керамическая плитка
При всем богатстве современных отделочных материалов фаворитом продаж остается...
IMAGE
Как выбрать искусственную траву для вашего двора?
Большинство покупателей хотели бы видеть покрытие футбольного поля, покрытие...
IMAGE
Двери в сауну — рекомендации по утеплению
В нашей полосе климат переменчив. Бывают зимы с «плюсовой» температурой, но...
IMAGE
Что такое стиль хай-тек в дизайне квартиры и как он выглядит?
Одним из стилей весьма популярных в дизайне интерьеров является хай-тек. Многие...
IMAGE
Качественный лендин Пейдж у специалистов
Каждый из нас активно использует ресурсы сети, так как они помогают нам...