Яндекс.Метрика

Барви літа вдома

Создано: 27 Апрель 2015 Просмотров: 1312

Скоро літо – пора відпусток і відпочинку. Нас чекають пляжі, гарячий пісок і тепле море. Чого ще можна бажати після суворих вітрів осені, холодів зими і весняного дощу? Тільки сонце, тільки море!

Залишилось купити білети на потяг і зібрати валізи. Але, як це часто буває, не завжди заплановане стає реальністю, і доводиться залишатись на роботі, замінюючи свого напарника, який захворів. Та невже відмовлятися від мрії, моря та сонця? Ні в якому разі! Коли ми не йдемо до моря, нехай море іде до нас!

Розбавте сірі будні яскравими барвами – додайте літні кольори, фарбуючи стіни і стелю. Ми чомусь боїмося використовувати яскраві фарби в інтер’єрі. Одна з причин – щоб не набридло, не втомлювало очі. Але грамотно використані елементи теплої й іноді яскравої фарби лише оживлять приміщення, додадуть сонця. Для того ж ефекту використовуйте теплу підсвітку – тоді і в сіру дощову погоду ефект сонця буде якнайповніший.

До речі, і використаний білет на потяг чи літак можна використовувати як елемент декору – досить повісити його в рамку. А що? Оригінальна прикраса пустої стіни кімнати, яка навіватиме приємні спогади. Не лише ж фотографії в купальнику і водолазній масці мають надихати нас на трудові подвиги заради нової відпустки.

Ми часто задумуємось, яким чином обладнати нам лоджію чи балкон. Знову ж подумайте про свій відпочинок, що вам подобається найбільше – повісьте гамак, поставте крісло-гойдалку, тобто ті елементи, які підсвідомо будуть нагадувати про приємно проведений час і нададуть змогу розслабитися після важкого робочого дня.

А відпустка нікуди не дінеться. Прийде день, і ви з квитками та валізами відправитесь в заповідний куточок, де зможете забути і про холодні дощі, і тяжку працю.

 

Случайные статьи
IMAGE
Художественная ковка как искусство
Если посмотреть на орудия, которые использовались в старинной кузнице, и на то,...
IMAGE
Кухонный вопрос
Что нужно знать при обустройстве кухни? Существуют ли общие правила, которых...
IMAGE
Окна окнам рознь
Споры о преимуществах окон, выполненных из металлопластикового профиля по...
IMAGE
Установка прочного чугунного или керамического душевого поддона
Если вы уже купили душевую на сайте kolo.ua и решили сами осуществить монтаж душевых...
IMAGE
Если от вас уходит жена?
Почему жены уходят от своих мужей, а девушки бросают парней? Вопрос, задаваемый...
IMAGE
Специальная техника для строительных площадок
Говоря о ремонте своими руками или строительстве своими силами, мы, разумеется,...