Яндекс.Метрика

Барви літа вдома

Создано: 27 Апрель 2015 Просмотров: 1180

Скоро літо – пора відпусток і відпочинку. Нас чекають пляжі, гарячий пісок і тепле море. Чого ще можна бажати після суворих вітрів осені, холодів зими і весняного дощу? Тільки сонце, тільки море!

Залишилось купити білети на потяг і зібрати валізи. Але, як це часто буває, не завжди заплановане стає реальністю, і доводиться залишатись на роботі, замінюючи свого напарника, який захворів. Та невже відмовлятися від мрії, моря та сонця? Ні в якому разі! Коли ми не йдемо до моря, нехай море іде до нас!

Розбавте сірі будні яскравими барвами – додайте літні кольори, фарбуючи стіни і стелю. Ми чомусь боїмося використовувати яскраві фарби в інтер’єрі. Одна з причин – щоб не набридло, не втомлювало очі. Але грамотно використані елементи теплої й іноді яскравої фарби лише оживлять приміщення, додадуть сонця. Для того ж ефекту використовуйте теплу підсвітку – тоді і в сіру дощову погоду ефект сонця буде якнайповніший.

До речі, і використаний білет на потяг чи літак можна використовувати як елемент декору – досить повісити його в рамку. А що? Оригінальна прикраса пустої стіни кімнати, яка навіватиме приємні спогади. Не лише ж фотографії в купальнику і водолазній масці мають надихати нас на трудові подвиги заради нової відпустки.

Ми часто задумуємось, яким чином обладнати нам лоджію чи балкон. Знову ж подумайте про свій відпочинок, що вам подобається найбільше – повісьте гамак, поставте крісло-гойдалку, тобто ті елементи, які підсвідомо будуть нагадувати про приємно проведений час і нададуть змогу розслабитися після важкого робочого дня.

А відпустка нікуди не дінеться. Прийде день, і ви з квитками та валізами відправитесь в заповідний куточок, де зможете забути і про холодні дощі, і тяжку працю.

 

Случайные статьи
IMAGE
Кухонный вопрос
Что нужно знать при обустройстве кухни? Существуют ли общие правила, которых...
IMAGE
Интерьер в этностиле
Украинский этностиль по понятным причинам стал популярен во всем мире. Тем более...
IMAGE
Камеры видеонаблюдения на службе Вашей безопасности
Камеры видеонаблюдения – это устройства, которые могут обеспечить Вашу...
IMAGE
Монтаж душевых кабин: все не так просто
Монтаж душевых кабин, однако, не такая простая задача, как можно подумать. Вы...
IMAGE
Решетки на окна
Хорошо жить в своем собственном доме. Хорошо иметь дворик, куда можно выйти...
IMAGE
Идеальный газон – это же элементарно!
- Простите, сэр. Как Вам удалось достичь таких идеальных параметров Вашего газона?...