Яндекс.Метрика

Барви літа вдома

Создано: 27 Апрель 2015 Просмотров: 1221

Скоро літо – пора відпусток і відпочинку. Нас чекають пляжі, гарячий пісок і тепле море. Чого ще можна бажати після суворих вітрів осені, холодів зими і весняного дощу? Тільки сонце, тільки море!

Залишилось купити білети на потяг і зібрати валізи. Але, як це часто буває, не завжди заплановане стає реальністю, і доводиться залишатись на роботі, замінюючи свого напарника, який захворів. Та невже відмовлятися від мрії, моря та сонця? Ні в якому разі! Коли ми не йдемо до моря, нехай море іде до нас!

Розбавте сірі будні яскравими барвами – додайте літні кольори, фарбуючи стіни і стелю. Ми чомусь боїмося використовувати яскраві фарби в інтер’єрі. Одна з причин – щоб не набридло, не втомлювало очі. Але грамотно використані елементи теплої й іноді яскравої фарби лише оживлять приміщення, додадуть сонця. Для того ж ефекту використовуйте теплу підсвітку – тоді і в сіру дощову погоду ефект сонця буде якнайповніший.

До речі, і використаний білет на потяг чи літак можна використовувати як елемент декору – досить повісити його в рамку. А що? Оригінальна прикраса пустої стіни кімнати, яка навіватиме приємні спогади. Не лише ж фотографії в купальнику і водолазній масці мають надихати нас на трудові подвиги заради нової відпустки.

Ми часто задумуємось, яким чином обладнати нам лоджію чи балкон. Знову ж подумайте про свій відпочинок, що вам подобається найбільше – повісьте гамак, поставте крісло-гойдалку, тобто ті елементи, які підсвідомо будуть нагадувати про приємно проведений час і нададуть змогу розслабитися після важкого робочого дня.

А відпустка нікуди не дінеться. Прийде день, і ви з квитками та валізами відправитесь в заповідний куточок, де зможете забути і про холодні дощі, і тяжку працю.

 

Случайные статьи
IMAGE
Тротуарная плитка как альтернатива асфальту
Следует сказать, что достаточно часто недолговечный асфальт заменяют таким...
IMAGE
Фэншуй или психодизайн?
Меня до сих пор мучает вопрос «бытие формирует сознание» или «сознание – бытие»....
IMAGE
Спасаемся от жары
Человек – существо удивительно непоследовательное в своих действиях, и подчас...
IMAGE
Биде: бесполезная «штуковина» или верный «помощник»?
Вы все еще считаете биде — бесполезной «штукой», которая уместна лишь в...
IMAGE
Флористические картины
Сегодня мы хотим вас познакомить с видом искусства, который очень хочется...
IMAGE
Избавляемся от стереотипов
В какой-то момент стал популярен этностиль – в одежде, в искусстве, интерьере...