Яндекс.Метрика

Стильне мисце для телевізора

Создано: 07 Июнь 2016 Просмотров: 555

Розуміти це починаєш тільки тоді, коли самому доводиться займатися купівлею нового дивана, шафи, столу, та чого завгодно. Коли бігаєш по меблевих магазинчиках і неосяжним гіпермаркетам нашої столиці, бачиш не тільки весь величезний асортимент різноманітних меблів, а й, на жаль, часто невисоку її якість, яка залишає бажати кращого.

Так, на вітринах і в виставкових павільйонах все виглядає біліше ніж пристойно, але варто тільки купити, наприклад нові кухонні меблі, і встановити їх вже в реальних умовах у себе вдома, як відразу ж починаєш бачити всі приховані сюрпризи від «дбайливих виробників» у вигляді ДСП панелей, що розбухають від вологи, або дверцят, що відвалюються на шафах та поличках, і не тільки. Виявляється навіть тумбочки під телевізор у Києві купити непросто, чесно кажучи, купити їх можна де завгодно, але от знайти якісний товар за адекватною ціною не кожен зможе.

Проблема криється в тому, що виробники меблів дуже часто порушують технологічний процес складання самих меблів, та нехтують нормами і технічними вимогами, які пред'являються до меблів на нормальних меблевих фабриках. Причина проста - чим дешевше сировина і робоча сила, тим більше буде навар від продажу такого дуже сумнівного товару. Не секрет, що сьогодні меблі збираються де завгодно, часто для цих цілей орендуються занедбані складські приміщення де-небудь в промзонах великих міст, або навіть гаражі в гаражних кооперативах. На наступному етапі, туди завозиться найдешевше устаткування, потым знаходяться «професіонали-меблевики» готові працювати за будь-які гроші, і процес творення меблевих шедеврів починає набирати свої обороти. А в результаті отримуємо меблеві гарнітури, від одного запаху яких, починає боліти голова, виникають різні алергічні висипання на шкірі і навіть може загостритися астма. У кращому випадку такі меблі просто розваляться через рік експлуатації, а в гіршому - нові господарі ще й можуть отримати проблеми зі своїм здоров'ям.

Щоб уникнути подібних неприємностей, ні в якому разі не поспішайте коли вибираєте нові меблі. Обов'язково поцікавтеся відгуками про виробника, благо сьогодні зробити це нескладно, досить ввести потрібне ім'я в онлайн пошуковик. Так, і не сподівайтеся, що хороші меблі будуть коштувати дешево. Не дарма кажуть, що безкоштовний сир тільки в мишоловці!

По материалам: http://www.lori.com.ua/tumbu/tv-tumbu

См. Теги: тумбочки під телевізор у Києві

Случайные статьи
IMAGE
Романтический ужин вместе
Мужчина, который готовит – бесценен. Так считают многие женщины. К тому же...
IMAGE
Интерьер в стиле казино
Влияют ли наши увлечения на обустройство дома? Несомненно, да. Это касается как...
IMAGE
Страж дома
Человечество не достигло еще тех высот культуры и цивилизации, чтобы полностью...
IMAGE
Пошаговый демонтаж стены
Многие владельцы жилых квартир в многоэтажных домах, при выполнении ремонта,...
IMAGE
Что нам стоит дом построить!
Настоящий мужчина, как гласит народная мудрость, за свою жизнь должен сделать...
IMAGE
Несколько советов по акриловым ваннам
В один прекрасный день вы решили купить акриловую ванну. Отличный выбор! Однако,...