Яндекс.Метрика

Моя квартира - моя фортеця

Создано: 22 Март 2016 Просмотров: 525

Власна квартира, нехай навіть і однокімнатна - це, так би мовити, своя фортеця. Особливо гостро питання придбання окремої житлоплощі гостро стоїть на порядку денному у молодих сімейних пар, які лише недавно узаконили свої стосунки, але з різних причин, поки не наважуються придбати собі окрему квартиру чи будинок. І, це дивно, але питання відсутності достатньої грошової суми, не завжди є головною перепоною на шляху прийняття такого важливого рішення, скажімо, якщо молодята мешкають разом з батьками чоловіка, або дружини.

Адже так для багатьох просто зручно, наприклад теща або свекруха завжди приготують поїсти, виперуть речі, і наведуть скрізь порядок, поки молоді насолоджуються вільним часом в гостях, або ще де-небудь.

Але так, звичайно, не може постійно продовжуватися, врешті-решт, доведеться зробити крок назустріч до самостійності, інакше сімейне життя незабаром дасть тріщину. І ось тут постає важливе питання, купувати квартиру в новобудові, або шукати варіант на вторинному ринку?

Кожен для себе, безумовно, сам вирішує - як краще вчинити, виходячи з фінансових можливостей, вимог до місця розташування нового житла, і так далі. Але, нова квартира, хоч як крути, все ж, краще, особливо, якщо мова йде про житло в будинку, побудованому серйозною, будівельною компанією.

Наприклад, купити квартиру в києві від забудовника можна у житловому комплексі «Традиція». Тут переваги на обличчя, по-перше, зараз Ви можете придбати квартиру в розстрочку до введення всього комплексу в експлуатацію, що значно знижує її вартість, по-друге, перший внесок складає не менш двадцяти відсотків від вартості Вашої майбутньої квартири, по-третє, залишок вартості виплачується Вами рівними частинами щомісяця або щокварталу до закінчення будівництва, і, мабуть найважливіший пункт, це те, що ціна квадратного метра за оплачені метри залишається незмінною!

Отже, як кажуть в спорті - через явну перевагу, перемогу отримує житловий комплекс «Традиція»!

У цій статті Ви дізнаєтесь як можна у розстрочку придбати квартиру у київський новобудові «Традиція».

Случайные статьи
IMAGE
Три причины заказать доступный ландшафтный дизайн
Сад – это «лицо» дома. Он должен отражать общую стилистику, а также подразумевать...
IMAGE
Истоки квиллинга
Истоки квиллинга, или бумагокручения, берут свое начало из глубин веков. В давние...
IMAGE
Сдаем квартиру
Если вы решили сдавать квартиру в аренду, вам необходимо знать несколько правил,...
IMAGE
Все ли гениальное просто?
Театр начинается с вешалки. Всякое кафе или ресторан тоже. Ведь главное действо...
IMAGE
Дизайн ванной комнаты: делаем стильно и недорого
Дизайнеры предлагают нам множество вариаций планировки ванных комнат, которые...
IMAGE
Входные двери
Безопасность жилища — неотъемлемая часть плана по обустройству жизненного...