Яндекс.Метрика

Моя квартира - моя фортеця

Создано: 22 Март 2016 Просмотров: 468

Власна квартира, нехай навіть і однокімнатна - це, так би мовити, своя фортеця. Особливо гостро питання придбання окремої житлоплощі гостро стоїть на порядку денному у молодих сімейних пар, які лише недавно узаконили свої стосунки, але з різних причин, поки не наважуються придбати собі окрему квартиру чи будинок. І, це дивно, але питання відсутності достатньої грошової суми, не завжди є головною перепоною на шляху прийняття такого важливого рішення, скажімо, якщо молодята мешкають разом з батьками чоловіка, або дружини.

Адже так для багатьох просто зручно, наприклад теща або свекруха завжди приготують поїсти, виперуть речі, і наведуть скрізь порядок, поки молоді насолоджуються вільним часом в гостях, або ще де-небудь.

Але так, звичайно, не може постійно продовжуватися, врешті-решт, доведеться зробити крок назустріч до самостійності, інакше сімейне життя незабаром дасть тріщину. І ось тут постає важливе питання, купувати квартиру в новобудові, або шукати варіант на вторинному ринку?

Кожен для себе, безумовно, сам вирішує - як краще вчинити, виходячи з фінансових можливостей, вимог до місця розташування нового житла, і так далі. Але, нова квартира, хоч як крути, все ж, краще, особливо, якщо мова йде про житло в будинку, побудованому серйозною, будівельною компанією.

Наприклад, купити квартиру в києві від забудовника можна у житловому комплексі «Традиція». Тут переваги на обличчя, по-перше, зараз Ви можете придбати квартиру в розстрочку до введення всього комплексу в експлуатацію, що значно знижує її вартість, по-друге, перший внесок складає не менш двадцяти відсотків від вартості Вашої майбутньої квартири, по-третє, залишок вартості виплачується Вами рівними частинами щомісяця або щокварталу до закінчення будівництва, і, мабуть найважливіший пункт, це те, що ціна квадратного метра за оплачені метри залишається незмінною!

Отже, як кажуть в спорті - через явну перевагу, перемогу отримує житловий комплекс «Традиція»!

У цій статті Ви дізнаєтесь як можна у розстрочку придбати квартиру у київський новобудові «Традиція».

Случайные статьи
IMAGE
Покупаем мебель для ванной: как выбрать правильно?
Внешний вид любого помещения зависит не только от отделки стен, пола и потолка, но...
IMAGE
Модный фартук для кухни
Детали создают настроение. Что отличает стильно одетого человека от одетого...
IMAGE
НОВОГОДНЕЕ ШАМПАНСКОЕ. Декор бутылки в технике декупаж
Новогодний стол обязательно украшает бутылка шампанского. Хорошо, не...
IMAGE
Как хранить украшения
Каждому знакома ситуация, когда до выхода из дома осталось пять минут, а вы не...
IMAGE
Как построить домик хоббита своими руками
Если вы устали от цивилизации, можете уединиться, построив своими руками, за...
IMAGE
Отзывы о работе с пластиковыми окнами в компании «МАСТЕР-ОКНА»
Каждый должен заниматься своим делом. Эта нехитрая истина известна всем, но...